Vodní radovánky v bazénu či aquaparku za eBenefity

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Užijte si své zaměstnanecké benefity a zajděte si odpočinout na bazén nebo do aquaparku. Voda má na regeneraci organismu a fyzického i psychického zdraví skvělý vliv. Dnes pro vás máme tipy, kde si můžete s vašimi eBenefity pořádně vychutnat vodní relax.

Milujete vodu a vodní atrakce? Pak vás jistě potěší, že i návštěvu bazénů a aquaparků si můžete pořídit se svou oblíbenou benefitní kartou eBenefity. Nepeněžní benefity jsou totiž i v letošním roce stále velmi výhodné. Až do stanoveného ročního limitu se z volnočasových benefitů neodvádí daně, ani zdravotní a sociální pojištění. A v rámci cafeteria sytému si sami zvolíte, za co je utratíte. Třeba právě za vodní radovánky.

Užijte si blahodárný vliv vody s eBenefity

To, že voda působí blahodárně na fyzický i psychický stav a celý organismus, je známo již dlouho. Koupele, pobyty ve vodě nebo i pouhé poslouchání vodního zurčení má velmi relaxační vliv a účinně snižuje hladinu stresu. Vodní prostředí je proto k wellness aktivitám přímo ideální a rozhodně stojí za to je začlenit do pravidelného odpočinku. Ať už jde o aktivní plavání, nebo jakýkoli pobyt ve vodě.

S benefitní kartou Up máte velký výběr, kde si zaplavat

Přinášíme vám několik tipů, kam si zajít zaplavat a odpočinout. V Aquacentru Pardubice si užijete několik bazénů, ale i saunu, masáže a fitness. Pokud chcete zdokonalit svůj plavecký styl, můžete využít i místní plaveckou školu. Díky správné technice pak můžete využít plavání jako tu nejkomplexnější pohybovou aktivitu.

Další tip na příjemné místo, kde si odpočinete ve vodě, jsou Městské lázně v Hradci Králové. Mají zde klasický bazén i letní koupaliště, saunu, masáže a zahrajete si tady i squash.

Za návštěvu stojí i jihlavský Aquapark Vodní ráj, který se pyšní tím největším koupalištěm na Vysočině. Využít zde můžete i wellness, plavecký bazén a kurty na tenis nebo plážový volejbal.

Klasikou je pražský Plavecký stadion Podolí, který byl původně koncipován tak, aby se zde mohly konat i olympijské hry! Mají zde několik bazénů, saunu, fitness a masáže.

Další bazény, sportoviště a aquaparky můžete vybírat přes vyhledávač provozoven nebo aplikaci Můj Up. S cafeteria systémem elektronické karty eBenefity můžete každý den odpočívat jinak. Vybírejte podle nálady a zajděte si třeba do divadla, na jógu, kupte si knihu nebo jednoduše odleťte na dovolenou. To vše je totiž s našimi Up benefity možné.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…