Vypilujte cizí jazyky za benefity Up

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Investujte do sebe a dopřejte si pořádnou znalost cizího jazyka. Je na vás, jestli chcete dotáhnout k dokonalosti vaši angličtinu nebo proniknout do některého z netradičních jazyků. V každém případě běžte do toho! A platit můžete s vašimi oblíbenými zaměstnaneckými benefity Up.

Víte, že se s benefitní kartou eBenefity můžete učit i cizí jazyky? Ještě pořád stíháte třeba i  předprázdninový konverzační kurz, ať na letošní dovolené zazáříte! Znalost jazyků je totiž pořád základ a ne nadarmo se říká, kolik řeší umíš, tolikrát jsi člověkem.

Naučit se jazyk s benefitní kartou Up je nejlepší investice

Náš svět je čím dál více propojený a znalost cizích jazyků je tak důležitější, než kdy jindy. Neovládání alespoň jednoho či dvou jazyků je dnes už skoro společenské paux-pas. Jazyky jsou nezbytné i pro trh práce, pracovní týmy jsou totiž často mezinárodní, stejně jako klienti firem. Cizí jazyk také otevírá dveře k mnoha zdrojům na internetu, včetně filmů a knih. Učení nás navíc udržuje duševně fit a mentálně pružné. Důvodů, proč se učit jazyky v jakémkoli věku, je mnoho. A je to také ta nejlepší investice do sebe, kterou si můžete s našimi firemními benefity pořídit.

Tipy na jazykové školy, kde zaplatíte eBenefity

 • Jipka
  Na studium se vrhněte třeba v pražské jazykové škole Jipka, která nabízí skupinové i individuální kurzy. Naučit se zde můžete až 53 jazyků! Vedle tradiční angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny třeba i řecky, polsky nebo japonsky. Učit se můžete i online, takže ani výmluva, že nemáte čas dojíždět do jazykové školy, už neobstojí.
 • Skřivánek
  Také jazyková škola Skřivánek nabízí individuální i skupinové kurzy a online výuku. Využít zde můžete navíc i speciální workshopy, ve kterých vás připraví na pohovor, obchodní jednání nebo na sebeprezentaci v cizím jazyce. A učit se zde můžete i po telefonu! Každodenní desetiminutové hovory vás zaručeně rozmluví. Jazyková škola má pobočky po celé České republice.
 • Slůně
  Volnočasové benefity Up uplatníte i v jazykové škole Slůně, kterou najdete v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Také zde vás naučí cizí jazyky v individuální i skupinové formě, prezenčně i online. A vyjet si s nimi můžete i na výukový jazykový pobyt v zahraničí, kde zdokonalíte jazyk v místním prostředí a poznáte autentickou kulturu i nové přátele. 
 • Spěváček
  Náš poslední tip je pražská jazyková škola Spěváček, která stojí na tradici původní britsko-americké jazykové školy St. James Language Center. Učí zde skupinově i individuálně, nabízí také online formu výuky a kladou důraz na komplexní přístup a moderní metody. Najdete je třeba na Hradčanské, v Dejvicích nebo na Andělu.

Kompletní nabídku našich partnerů, u kterých můžete uplatnit své benefity, najdete přes vyhledávač provozoven nebo aplikaci Můj Up. Takže? Go for it! Hurra dafür! Nebo hourra pour ça!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…