Nový rok, nové možnosti: Využijte volnočasové benefity v 2024 na maximum

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

S rokem 2024 přichází i nový limit na volnočasové benefity ve výši 21 983 Kč. Využijte proto jedinečnou možnost a objednejte eBenefity pro své zaměstnance na celý rok 2024 právě teď. Postarejte se o svůj tým širokospektrálními a moderními benefity, které pokryjí potřeby všech vašich zaměstnanců nikoliv pouze části. Staňte se tak v jejich očích sUper a prestižním zaměstnavatelem.

volnočasové benefity v 2024

Proč si právě teď předplatit eBenefity od Up Česká republika?

 1. Administrativní jednoduchost: Ušetřete čas a snižte administrativní zátěž. S předplacenými eBenefity získáváte pohodlí a efektivitu správy benefitů od samého začátku roku.
 2. Široká škála benefitů: Nabízíme více než jen sportovní aktivity. Naše eBenefity zahrnují kulturu, vzdělávání, zdraví a mnoho dalšího, vše přizpůsobené potřebám vašich zaměstnanců.
 3. Prestižní image zaměstnavatele: Ukážete, že vám na zaměstnancích opravdu záleží. Moderní a smysluplné benefity vytvářejí image prestižního zaměstnavatele a přispívají k lepší spokojenosti a loajalitě zaměstnanců.

Buďte prestižním zaměstnavatelem roku 2024!

S eBenefity od Up Česká republika posunete svou firmu na novou úroveň. Buďte lídrem v péči o zaměstnance, buďte inovativní, a především buďte zaměstnavatelem, na kterého se zaměstnanci mohou spolehnout.

Kontaktujte nás pro více informací a začněte rok 2024 s elánem. Těšíme se na spolupráci a přejeme vám úspěšný a progresivní rok.


Chci eBenefity na celý rok 2024

  Odesláním údajů nám umožňujete zpracování osobních údajů v rozsahu definovaném na stránce Ochrana osobních údajů.

  Autor

  Innovation Marketing Manager

  otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…