Vyzkoušejte Rekola s eBenefity a podporujte přírodu

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Růžová Rekola jste ve městě už jistě zahlédli. Díky kartě eBenefity mohou být i vaším parťákem pro udržitelnou osobní městskou dopravu. Jet do práce, na schůzku nebo sraz s přáteli na kole je určitě větší zábava než ztrácet čas a nervy v zácpách nebo parkováním. Vzdálenosti jsou náhle kratší, tělo je plné energie, hlava plná nápadů. A svět zas o kousek zelenější.

vyzkoušejte Rekola s eBenefity

Sdílejte kola, výhody i radost z udržitelného životního stylu

Stačí sednout na kolo, párkrát šlápnout – a hned cítíte radost. Z pohybu, z ubíhající scenérie, z úspory času. A pokud vám leží na srdci životní prostředí, tak i z toho, že mu jízdou na kole dost ulehčíte. Zvlášť, když jezdíte po městě.

Tohle dokonale chápou v Rekola. Cílem této společnosti je, abyste měli ve velkých českých městech kolo vždy na dosah, často jen pár kroků od domova. A my v Up ČR jim v tom rádi pomůžeme – třeba i tímto článkem.

Jak na platbu s eBenefity?

Je spočítáno, že cesty po městě do vzdálenosti 3 km jsou na kole rychlejší než autem (a zdaleka ne jen kvůli zácpám). Na Rekole navíc nemusíte řešit hlavolam s parkováním v městských centrech. A ještě uděláte něco pro své zdraví – i pro významné snížení vaší uhlíkové stopy.

Chcete začít třeba už zítra? Tady je návod, jak na to:

  • Aktivujte si Rekola na své kartě eBenefity
  • Půjčte si kolo na celých 24 hodin
  • Každou jízdu zaplatíte opět přímo ze své výhodné karty eBenefity
  • A pokud chcete jezdit ještě levněji, zkombinujte platbu s Lítačkou

V těchto městech jezdíte „na růžovo“

Rekola máte k dispozici každý den v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Prostějově a Bratislavě. Je to dostupná a vynikající příležitost ke zdravému pohybu a zlepšení kondice. A nemusíte hned polykat desítky kilometrů, i příležitostné jízdy mají pozitivní vliv na vaši pohodu a celkové zdraví.

Navíc je vysoce pravděpodobné, že lepší zdraví a kondice sníží počet dnů vaší pracovní neschopnosti. A to pocítí pozitivně nejen vaše tělo, ale i váš zaměstnavatel, potažmo vaše peněženka. A taky celá planeta. I zdánlivě malé změny totiž mají smysl, když nás bude hodně.

Přejeme šťastnou cestu a vítr v zádech.

Zajímá vás, jak přistupujeme k ochraně životního prostředí u nás v Up Česká republika? Přečtěte si o našich snahách na webu na stránce Ekologie.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…