Wellness pobyty: Relax pro tělo i peněženku díky kartě eBenefity

Podzim je ideálním časem, kdy si tělo i mysl žádá zpomalit, zvolnit a soustředit se na duševní i tělesnou harmonii. A proto vám dnes dáme hned 4 tipy na nové Up partnery, kteří vám nabídnou wellness v nadstandardních podmínkách a v krásném prostředí. Najdete je po celé republice, takže by neměl být problém si vybrat. Zvlášť, když si s placením nemusíte lámat hlavu – postará se o ně vaše karta eBenefity.

mailing predel 800x220 1

Wellness Apartmány Rezident Harrachov

Po dni stráveném zimními radovánkami v jedné z našich nejatraktivnějších zimních destinací si to můžete namířit přímo do lázní la Grotta, které najdete přímo v areálu Wellness Apartmánů Rezident Harrachov. Každý člen rodiny si tu najde to své: od saunového světa přes relaxační, omlazující a regenerační koupele přes solnou jeskyni s tepidariem až třeba po širokou nabídku masáží.

Wellness Hotel Říčky v Orlických horách

Zde můžete zkombinovat hlubokou relaxaci s aktivním odpočinkem – a to aniž opustíte hotelovou budovu. Kromě wellness centra s bazénem, vířivkou a finskou saunou můžete ve Wellness Hotelu Říčky využít hotelové fitness anebo si zahrát tenis, volejbal či minigolf. O krásných Orlických horách a uzdravujícím povětří nemluvě.

SPA Resort Lednice

Základem zdejších léčebných procedur je jodová mořská voda. Logicky se tu proto soustřeďují hlavně na vodoléčbu, fyzioterapii, elektroléčbu a pestrý výběr masáží. Takže pokud váš pohybový aparát potřebuje „opravit“ případně jen vyladit, Spa Resort Lednice by mohl být tím správným cílem. Zvlášť, když svůj relaxačně-léčebný pobyt v „zahradě Evropy“, jak se Lednici často říká, krásně spojíte s objevováním produktů místních vinařů nebo prohlídkou místního „pohádkového“ zámku.

Hotel Prezident v Karlových Varech

Pokud rádi hrajete na jistotu kvality, v hotelu Prezident v úchvatných Karlových Varech jsou špičkové služby každodenním standardem. Hotel je hrdým vítězem ceny Czech Hotel Awards – a zároveň asi nejlepší Spa & Wellness hotel v Karlovarském kraji. Na výběr máte ze dvou typů pobytu: léčebným a wellness pobytem. A pozor, kromě klasické nabídky wellness zážitků a procedur právě v hotelu Prezident najdete „královskou disciplínu“ relaxačních technik: floatační bazén se slanou vodou, které uvedou vaši duši, mysl a tělo do stavu beztížné harmonie. Umožníte tak svému podvědomí, aby začalo pracovat pro vás.

Přejeme příjemný relax, ať už se na naše doporučení vydáte kamkoli – samozřejmě s kartou eBenefity. Placení můžete s klidem nechat právě na ní.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…