Za parádní lyžovačkou nemusíte jezdit daleko

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Lyžování bylo v minulosti používáno pouze jako dopravní prostředek využívaný obyvateli horských oblastí. Dnes jde o nejoblíbenějších zimních sport v Čechách. Ještě aby ne, vždyť za pouhou hodinu lyžování můžete spálit 250 až 400 kalorií! Lyžování a běhu na lyžích se prý věnuje více než 2 miliony z nás, proto je dobré vědět, kam letos můžeme během sezóny vyrazit. Přinášíme tipy na partnery, kde navíc zaplatíte s eBenefity.

na lyže s eBenefity

Protože víme, že dnešní doba je uspěchaná, připravili jsme pro vás výběr top českých lyžařských středisek, kde můžete svůj skipass zakoupit za naše eBenefity. Sbalte si svoji lyžařskou soupravu, obutí i vázání, naplňte termosku horkým čajem a vyrazte.

Nemáte komplet lyžařskou výbavu? Nevadí.

Rádi byste vyrazili, ale nemáte kompletní výbavu na lyže nebo jste ji dlouho nepoužili? Zajeďte si do Půjčovny a prodejny kol a lyží Tomšů v Jeseníku. Kromě prodeje lyží se můžete spolehnout i na jejich servis a poradenství v oblasti sportovních potřeb, a to už více než 20 let.

Ať už výpravu do hor podniknete sami nebo se svými přáteli či rodinou, měli byste si rozhodně na čistém horské ovzduší vyhradit více času, než jen jedno odpoledne. S klidným srdcem můžeme doporučit Horský resort Buková hora, který spojuje hned 4 sjezdové trati. Resort v Orlických horách navíc nabízí i lyžařskou školu, snowpark a funzone. Orlické hory jsou navíc skvělým místem i pro horskou turistiku. Pokud byste měli lyží dost, není nic snazšího, než si protáhnout tělo výšlapem na některou z rozhleden v okolí Bukové hory.

Sport vs odpočinek 1:1

Po sni stráveném na lyžích si můžete užít zasloužený odpočinek v Resortu Valachy v srdci Beskyd. Kromě Ski areálu Razula, kde můžete zakoupit skipass za body na vaší eBenefitní kartě, nabízí resort Valachy i spa a wellness pro každého, kdo si umí dopřát opravdový relax. Lyžařský den pak můžete zakončit gastronomickým zážitkem v Restauraci Lanterna s terasou s výhledem, který bere dech.

Lyžařské kurzy pro děti všeho věku a hory plné zábavy slibuje Sun Ski & Board School Bílá. Součástí této lyžařské školy je i skialp centrum. Stačí pouze dojet, lyže či skialpy jsou zde k zapůjčení, se vším vás naučí zacházet zkušení lektoři. Energii a tekutiny pak můžete doplnit ve skvělém podniku Domovjanka.

Lepší zimní dovolenou už si ani nedokážeme představit. Tak si ji užijte a nezapomeňte si s sebou do baťohu přibalit svou elektronickou kartu eBenefity.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…