Za vysněnou postavou s eBenefity: Dostaňte se do formy ve Form Factory

Vy možná chcete zdravě hubnout, váš kolega by rád nabral svaly, zatímco další se chce „jen“ udržet v kondici a občas si dopřát relaxaci ve wellness. Kde se všichni potkáte? Jestli používáte kartu eBenefity, velmi pravděpodobně to bude u našeho nového partnera, řetězce fitness center Form Factory.

mailing predel 800x220 2

Poznejte „svatou trojici“ pro zdraví a kondici

Zdraví, síla, kondice a postava, jejíž tvary lahodí oku. To vše má tři zásadní společné jmenovatele, kterými jsou pohyb, správná strava a dostatek relaxace. S tím vším můžete začít nebo pokračovat třeba už zítra. A navíc pěkně pohromadě na jednom místě. Stačí, když navštívíte některou z poboček Form Factory.

Ve Form Factory na to nejste sami

Pokud patříte k lidem, kteří neradi cvičí sólo, máte na výběr z mnoha skupinových lekcí. Výběr je široký: od jógy přes „kruháč“ a box až třeba po pilates, spinning, klasické posilování nebo cvičení s vlastní vahou na TRX.

Zároveň si můžete domluvit spolupráci s trenérem. Ten vám poradí, jak na správnou techniku (je zbytečné si v dobré víře ublížit), tak se stravou i ideální relaxací. Možná se to nezdá, ale i „obyčejný“ běh má svou přesnou techniku.
Abyste se na správnou cestu vydali hned od začátku, určitě se vyplatí nechat si udělat analýzu těla. Zjistíte tak třeba poměr svalů a tuku, množství zadržované vody, svalové disbalance a další užitečné informace.

Až budete mít odcvičeno, přímo ve Form Factory můžete využít mnoho forem relaxace. V místním wellness najdete bazén, saunu, vířivku nebo masáže. Skvělá zpráva je, že většina procedur je v ceně vstupu (o který se tak jako tak postará vaše karta eBenefity).


Cesta je cíl. Při cvičení to platí na 1 000 %

Na základě vlastních dlouholetých zkušeností s mnoha formami pohybu vycházíme z toho, že i tělesné pohyby jsou „o hlavě“. Proto si už teď a tady dovolíme dát vám 5 tipů, které se vám budou hodit na cestě za vysněnou postavou a kondicí.

Možná překvapivě se nejedná rady typu „jak na správnou techniku“ nebo kolik opakování je pro vás ideálních. Nejenže to netušíme, ale tyto záležitosti ponecháme s klidným srdcem na vašem budoucím trenérovi nebo trenérce.

Tady jsou tipy:

  1. Postupujte pooommmaaallluuuu. A to i když je vám třeba čerstvě přes dvacet let. Nejde vůbec o to, uběhnout hned maraton nebo zvedat „těžký váhy“. Vaše příští cesta by totiž nejspíš nevedla do fitka, ale k fyzioterapeutovi. Všechno na světě se trénuje. A výsledky se dostaví nepozorovaně, nejdříve ale za pár týdnů, spíše měsíců. Takže…
  2. vytrvejte a nenechte se odradit.
  3. Srovnávejte se jen sami se sebou. Nebo ještě jinak: Srovnávejte svůj dnešní výkon s vlastním minulým výkonem. Nesrovnávejte se s lidmi, které „na place“ potkáte a o kterých nic nevíte. To, že někdo možná dnes vypadá lépe než vy nebo uběhne či uzvedne víc, neznamená vůbec nic. Většinou za tím bývá mnoho let soustavného úsilí. Nechte tedy ego v šatně. Tam mu bude nejlépe.
  4. Veďte si tréninkový deník, ať máte přímo před sebou důkaz postupu a pozvolného zlepšování. Pokud jde o motivaci k pohybu, neznáme lepší nástroj. S detaily jistě rád poradí trenér.
  5. Do tréninkové tašky nezapomeňte patří kromě vody, bot s nebarvící podrážkou a nějaké té výživné tyčinky i karta eBenefity. Jak už víte, otevře vám dveře do všech poboček Form Factory.

Pražákům je hej. Ale co Brno? Už brzy!


Pobočky Form Factory dnes najdete na 12 místech v Praze a jednu pobočku v Ostravě. Ale pozor, už velmi brzy se otevřou další dvě pobočky v Brně. Až ten den přijde, vy budete připraveni. Právě tohle rozhodnutí totiž změní váš život k lepšímu jako málokteré jiné.

Fandíme vám!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…