Začtěte se s eBenefity do titulů nového partnera Albatros Media

Otevíráme novou kapitolu pro milovníky čtení: Největší nakladatelství v ČR, Albatros Media, je nově naším partnerem. A to pro vás znamená nepřebernou nabídku knižních titulů, ze které je prostě nemožné si nevybrat. Zvlášť, když při placení můžete použít… počkejte si na to… vaši kartu eBenefity.

mailing predel 800x220 3

Tolik titulů, že na ně jeden život nestačí

V nabídce Albatros Media si každý najde to svoje. A to včetně těch nejmladších, co se číst teprve učí – ti se s písmenky seznámí například díky zábavným leporelům. Vyberou si ale i teenageři a školní děti, třeba takový Harry Potter nezklame nikdy. (Zato učebnice, které tu seženete také, mezi dětmi asi nikdy příliš populární nebudou).

Co se týká témat, zdá se nám, že v Albatros Media pokryli asi úplně všechna. Najdete tu slavné romány prověřených světových autorů, detektivky (včetně skvělé Michaely Klevisové nebo mistra mrazivých severských příběhů Jø Nesbo), historická a military literatura, kuchařky, učebnice, komiksy, osobní rozvoj, zdraví, cestování, auto-moto, byznys, počítače.

Všichni ,,eBenefiťáci“ mají navíc do konce října slevu 25 % a dopravu zdarma! Mrkněte do Můj Up a zjistěte, jak ji získáte.

A kde posloucháte knihy vy?

Pokud jste jako spousta dalších propadli audioknihám, naprosto vám rozumíme. Je to „návykové“. Navíc si je můžete užívat za volantem, při práci na zahrádce, uklízení nebo třeba jako náhražku „usínacího“ teplého kakaa před spaním. A pozor, z namlouvání audioknih je už dnes svébytná herecká disciplína, které se s radostí a citem věnují ty největší herecké legendy.

V Albatros Media ale možná budete mít problém. A sice kterou audioknihu si vybrat dříve. Aby ne, když jich v nabídce mají celé stovky. Stovky!

Ale víte co? S klidem se rozšoupněte, protože…

…placení eBenefity se vždycky vyplatí!

A ušetřené peníze můžete použít třeba na pořízení pořádného hrnku na čaj, vonných svíček, páru teplých ponožek, nových brýlí nebo pohodlného křesla. Jde o to udělat si na čtení pohodlí a tu správnou atmosféru. Podzim a zima jsou pro nás knihomoly ideálním časem. Tak si ho užijme, jak to máme rádi – s nějakou tou hodinkou nebo dvěma vyhrazenými pro novou knihu a s horkým nápojem na dosah.📚☕

Přejeme vám mnoho spokojených hodin ve společnosti vašich oblíbených autorů i těch, které třeba ještě teprve poznáte.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…