SoUpeříte se zimním spánkem? Zařaďte pravidelný pohyb s eBenefity.

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Jste aktivním milovníkem zimních sportů, nebo vás spíš láká představa dlouhé hibernace? Pravidelný pohyb patří stejně jako kvalitní vyvážená strava k základním pilířům zdravého životního stylu. Ano, i během zimy. Věděli jste, že díky eBenefitům se můžete dostat hravě do formy?

dostaňte se do formy s eBenefity

Proč je pravidelný pohyb důležitý?

Pomůže vám cítit se skvěle. Pohyb napomáhá lépe okysličit a prokrvit váš mozek. Ze cvičení tak profituje nejen vaše tělo, ale i celková nálada, schopnost soustředění či plánování.

Shodíte zimní kila. Výdej energie Vám pomůže dostat se do takzvaného kalorického deficitu a efektivně tak snížit přebytečnou hmotnost.

Zvýšíte svou odolnost vůči stresu. Cvičení celkově snižuje úzkost a podporuje správnou aktivitu mozku. Díky pravidelnému pohybu vás zkrátka jen tak něco nerozhodí.

Zlepší se vám i spánek. Podle studií mají lidé, kteří cvičí, až dvakrát vyšší šanci, že se plnohodnotně vyspí. Proto si nebudete přes den připadat ospalí a především nesoustředění.

Které fitko je to nejlepší?

O tom se vedou dlouhé polemiky a správná odpověď bude jistě pro každého jiná. Posíláme alespoň výčet našich nejoblíbenějších míst, kde můžete směle využít eBenefity. Které bude to Vaše?

  • Euforie – Euforie je Fitness a Wellness zařízení, ve kterém zažijete řadu sportovních zážitků, ale i hlubokou relaxaci a uvolnění.
  • BodyBody – Trénink je rychlý a efektivní. Zkuste jedno z 10 studií.
  • Contours Fitness – Fitness jen pro ženy, systém kruhového tréninku s vlastní trenérkou.
  • Body Express – EMS (elektro-myo stimulace) je v současnosti nejrychlejší způsob, jak dostat své tělo do kondice, odstranit svalové dysbalance a zhubnout.

Už i Aristoteles věděl, že život je pohyb. Pusťte se do toho s námi a dostaňte se do formy!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…

fitness