SoUpeříte se zimním spánkem? Zařaďte pravidelný pohyb s eBenefity.

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Jste aktivním milovníkem zimních sportů, nebo vás spíš láká představa dlouhé hibernace? Pravidelný pohyb patří stejně jako kvalitní vyvážená strava k základním pilířům zdravého životního stylu. Ano, i během zimy. Věděli jste, že díky eBenefitům se můžete dostat hravě do formy?

dostaňte se do formy s eBenefity

Proč je pravidelný pohyb důležitý?

Pomůže vám cítit se skvěle. Pohyb napomáhá lépe okysličit a prokrvit váš mozek. Ze cvičení tak profituje nejen vaše tělo, ale i celková nálada, schopnost soustředění či plánování.

Shodíte zimní kila. Výdej energie Vám pomůže dostat se do takzvaného kalorického deficitu a efektivně tak snížit přebytečnou hmotnost.

Zvýšíte svou odolnost vůči stresu. Cvičení celkově snižuje úzkost a podporuje správnou aktivitu mozku. Díky pravidelnému pohybu vás zkrátka jen tak něco nerozhodí.

Zlepší se vám i spánek. Podle studií mají lidé, kteří cvičí, až dvakrát vyšší šanci, že se plnohodnotně vyspí. Proto si nebudete přes den připadat ospalí a především nesoustředění.

Které fitko je to nejlepší?

O tom se vedou dlouhé polemiky a správná odpověď bude jistě pro každého jiná. Posíláme alespoň výčet našich nejoblíbenějších míst, kde můžete směle využít eBenefity. Které bude to Vaše?

  • Euforie – Euforie je Fitness a Wellness zařízení, ve kterém zažijete řadu sportovních zážitků, ale i hlubokou relaxaci a uvolnění.
  • BodyBody – Trénink je rychlý a efektivní. Zkuste jedno z 10 studií.
  • Contours Fitness – Fitness jen pro ženy, systém kruhového tréninku s vlastní trenérkou.
  • Body Express – EMS (elektro-myo stimulace) je v současnosti nejrychlejší způsob, jak dostat své tělo do kondice, odstranit svalové dysbalance a zhubnout.

Už i Aristoteles věděl, že život je pohyb. Pusťte se do toho s námi a dostaňte se do formy!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…