Získejte s eBenefity 300 Kč při nabití na Slevomat

Vykouzlete z vašich benefitů nezapomenutelné zážitky. Až do konce roku navíc s příjemným bonusem. Portál Slevomat nabízí širokou škálu zážitků všeho druhu, která každým dnem roste. Cesta k nim je snadná díky zaměstnaneckým benefitům.

mailing predel

Láká vás odpočinek ve wellness, víkend na horách, zájezd do zahraničí nebo pořádný adrenalin? To vše a mnohem více získáte na Slevomatu za vaše benefity.

Jak na to?

Úplně jednoduše! Stačí jen převést vaše Up benefity na kredity, kterými na Slevomatu zaplatíte. Vybraný kulturní, sportovní, odpočinkový zážitek či dovolenou si pak snadno dopřejete za tyto benefitní body.

Získejte zpět 300 Kč

Roztočte své firemní benefity Up na Slevomatu a získejte kredity zpět! Převeďte si do 31. 12. 2022 alespoň 3 000 Kč z benefitních bodů a dostanete od Slevomatu jednorázový dárek – kredity v hodnotě 300 Kč. Bonusové kredity vám připíšou do 1. 1. 2023 a platit budou do konce ledna 2023 v kategorii Cestování. Odměnu je možné získat pouze jednou.

A navíc tím prodloužíte automaticky platnost benefitních bodů o celý půlrok – a to se vyplatí!

S nabitými body pak můžete vyrazit například na následující prodloužený víkend, volná místa se ještě najdou! Nebo můžete překvapit někoho poukazem pod stromečkem. Možností je se Slevomatem opravdu nepřeberně.

Přejeme vám příjemné zážitky.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…