NástUp ke strojům! Jak zlepšit fyzickou kondici před Vánoci s eBenefity

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Dny se krátí a vzduch venku studí. Možná vám už chybí letní sportování, ale nezoufejte! Zima také nabízí spoustu možností, jak se dostat do formy. A co je na tom nejlepší? Můžete využít své eBenefity a zaplatit za ně kartou od Mastercard, která podporuje jak Apple Pay, tak Google Pay. Takže, kde začít? Máme pro vás čtyři tipy na partnery Up ČR, díky kterým můžete zlepšit svou fyzickou kondici ještě před Vánoci.

zlepšení fyzické kondice s eBenefity

Jak si zlepšit kondici během zimy?

 • Body Express
  Chcete rychlé výsledky? Body Express je ten nejrychlejší způsob, jak dostat tělo do kondice. Odstraňte svalové nerovnováhy a zvyšte spotřebu kalorií. Jedná se o ideální cvičení pro ty, kteří nemají čas na dlouhé tréninky.
 • Form Factory
  Pokud hledáte komplexní přístup, Form Factory je vaše volba. S nejmodernějším vybavením a odbornými trenéry dosáhnete svých cílů efektivně a s radostí.
 • Infinit Wellness Centra
  Zima je také čas relaxace. Infinit Wellness Centra nabízí něco extra i pro ty, kteří raději relaxují. Pokud znáte Infinit, určitě chápete, proč je v našem výběru. Pokud ne, už na nic nečekejte a objevte toto wellness centrum s několika pobočkami.
 • Jóga v denním životě
  Hledáte něco, co by vám pomohlo nejen fyzicky, ale i mentálně? Jóga v denním životě je autentická jógová škola s dlouholetou tradicí a zkušenými lektory. A co je na tom nejlepší? Můžete cvičit i on-line.

Vyberete si něco jiného?

Nemůžete se rozhodnout nebo hledáte něco specifického? Využijte nás vyhledávač provozoven
a objevte ještě více možností. Tak vzhůru do toho!

Už se nemůžete dočkat nových zážitků? Jak kdysi napsal Primo Levi: „Když ne já pro sebe, kdo tady bude pro mě? A když ne takto, jak? A když ne nyní, kdy?“ Využijte své eBenefity a začněte už dnes!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…