Zombie Night Run

Kdo se bojí, musí umět utíkat! Šestý ročník nejděsivějšího a nejstrašidelnějšího zážitkového běhu je tady a nově můžete startovné zaplatit s cafeterií eBenefity. Budete si připadat jako byste se ocitli ve slavném klipu Michaela Jacksona, nebo v Hollywoodském bijáku. Zdá se to jako sranda, ale masky dokážou být tak dokonalé, že i dospělí závodníci rychle ztratí úsměv a už na druhém kilometru najdou husí kůži.

Připraven je pro dospívající a dospělé závodní Zombie Night Run v délce 5 km, ve kterém překonáte tunel strachu, krvavé schodiště a zombie hrad. To navíc bude ztíženo útoky oživlých mrtvol, jejichž cílem je závodníky zpomalit. Ani ty nejmenší se prvnímu kontaktu se zombie nevyhnout. Děti se můžou zúčastnit nezávodního 1 km Zombie Walk/Run.

Běh i chůze může být na zombíky účinná, volba je na vás. Rozhodně si ale užijete různé nálady strachu ve čtyřech ZOMBIE zónách. Běh bude lemován desítkami ZOMBIE, strašidelnými zónami a ponurou muzikou. Samozřejmě chybět nebudou ani světelné efekty a další překvapení.

Nezapomeňte si čelovku, zombies ji nemají rádi.

Zombie se rozbíhají 24. 10. v Praze u Národního památníku Vítkov. Dětský závod startuje v 17.00 a závody pro dospělé ve čtvrt na sedm večer startem jednotlivců a o 10 minut později poběží Rodinné týmy.

Všechny podrobnosti najdete na www.zombierun.cz.

A pšt, najdete tam i návod, jak se stát zombíkem a v tento večer spíš škodit, než závodit.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…