Do LEGO® Muzea s eBenefity – probuďte ve svých dětech kreativitu

Pokud mají vaše děti rády legendární dánskou stavebnici, tohle bude trefa do černého: karta eBenefity vám otevře dveře do všech 5 muzeí LEGO®, které najdete po celé ČR. Těšit se můžete na 6 751 originálních setů a modelů, včetně rarit, z nichž některé jsou doslova uměleckými díly. A pozor, každá pobočka Muzea LEGA má svůj vlastní hrací koutek pro malé i velké hračičky.

mailing predel 800x220 1

Miloš křečkoval LEGO® až tak, že otevřel muzeum

Miloš Křeček je „český Pan LEGO®“, který coby sběratel za svůj život (z LEGA staví od 5 let) nashromáždil přes 1 000 originálních modelů. Aby se mohli s manželkou doma vůbec hnout, rozhodli se založit soukromé muzeum LEGA. Jeho sbírka je dnes největší na světě. A vy ji máte s eBenefity na dosah.


Pobočky Muzea LEGA můžete prohlédnout v celkem 5 městech po celé republice v:

  • Praze: ta je ze všech poboček největší a najdete zde nejvíce exponátů, přes 3 000
  • Kutné Hoře: kde můžete přespat v LEGO® hotelu
  • Poděbradech: místní prodejna je zlatým dolem pro sběratele LEGO® figurek a zájemce o náhradní díly
  • Špindlerově Mlýně: najdete tu třeba modely tamního Bílého mostu nebo lyžařského areálu svatý Petr
  • Jeseníku: přímo v areálu Lázní Jeseník

Zábavu si s sebou vezmete i domů

Až se vynadíváte na všechny ty úžasné exponáty, není třeba spěchat domů – a to i když je už po zavírací době muzea. Ve všech pobočkách mají pro velké i malé fanoušky LEGA kromě dětských hracích koutků připravenou i perfektně vybavenou prodejnu. V ní kromě aktuálně prodávaných LEGO® setů zakoupíte i limitované edice a sběratelské rarity, které jinde seženete jen těžko. Anebo za nehorázné peníze.

Poslední dílek skládačky

Pokud jste dočetli až sem, něco nám říká, že co se týká vašeho příštího rodinného dne, už je rozhodnuto.
Je-li tomu tak, nenechte si den kazit čekáním ve frontě (zájem je tradičně veliký) a kupte si lístky hned. A jako vždy, zaplatíte je díky kartě eBenefity. Po kliknutí na tlačítko si vyberete pobočku Muzea LEGA, kterou chcete navštívit.


Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…