Neon Run: 5 kilometrů plných neonů a zářivých barev

Už vám někdy šla při běhu z různých světel a barev hlava kolem? Že to je nějak moc pohybu najednou? Neon Run rozhodně není běžný závod. Je to spíš párty, zábava pro celou rodinu. A startovné můžete zaplatit s cafeterií eBenefity.

neon run shutterstock 257839381 800x220 1

Neon Run je noční běh plný barevných světel, neonových zón různých barev a běžců s vlastními světelnými tyčemi a doplňky. Ty jsou samozřejmě součástí startovního balíčku a celý váš barevný zážitek rozhodně umocní spolu s dalšími svítícími vychytávkami. Kdyby vám i to bylo málo, můžete se zkrášlit UV barvami, které pod tím správným světlem rozzáří i váš obličej. Těmito barvami vás rádi pokreslí facepainteři, které najdete v zákulisí. Tam si taky budete moci nechat udělat dočasné tetování a nebo na poslední chvíli dokoupit pár neonových světel a náramků pro sebe, nebo děti, které rozhodně vezměte s sebou. V rodinném týmu s jedním dospělým mohou být až tři a to v jakémkoliv věku.

Letošní, pátý, ročník se poběží na pražském Vypichu a jako vždy v něm mnohem víc záleží na dobré zábavě, než na umístění. Klidně můžete celou trasu projít nebo válet sudy a užít si tu velkou světelnou párty. Bavit se bude určitě celá rodina včetně babiček a dědečků, pro které jen fandění bude zážitek.

Kromě běhu si v areálu budete moci dobře zatančit díky neustálému doprovodu DJů, fotit se se všemi těmi barevnými světly a neony a zkrátka si užívat.

V cíli na všechny účastníky závodu čeká medaile s jednorožcem a after party!

Neon Run proběhne 29. srpna v Praze v areálu Obory Hvězda. Přihlásit se můžete on-line na www.neonrun.cz do 25. srpna nebo písemně na místě v den závodu.

Kapacita závodu je 4 500 běžců.

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…