Neon Run: 5 kilometrů plných neonů a zářivých barev

Už vám někdy šla při běhu z různých světel a barev hlava kolem? Že to je nějak moc pohybu najednou? Neon Run rozhodně není běžný závod. Je to spíš párty, zábava pro celou rodinu. A startovné můžete zaplatit s cafeterií eBenefity.

Neon Run je noční běh plný barevných světel, neonových zón různých barev a běžců s vlastními světelnými tyčemi a doplňky. Ty jsou samozřejmě součástí startovního balíčku a celý váš barevný zážitek rozhodně umocní spolu s dalšími svítícími vychytávkami. Kdyby vám i to bylo málo, můžete se zkrášlit UV barvami, které pod tím správným světlem rozzáří i váš obličej. Těmito barvami vás rádi pokreslí facepainteři, které najdete v zákulisí. Tam si taky budete moci nechat udělat dočasné tetování a nebo na poslední chvíli dokoupit pár neonových světel a náramků pro sebe, nebo děti, které rozhodně vezměte s sebou. V rodinném týmu s jedním dospělým mohou být až tři a to v jakémkoliv věku.

Letošní, pátý, ročník se poběží na pražském Vypichu a jako vždy v něm mnohem víc záleží na dobré zábavě, než na umístění. Klidně můžete celou trasu projít nebo válet sudy a užít si tu velkou světelnou párty. Bavit se bude určitě celá rodina včetně babiček a dědečků, pro které jen fandění bude zážitek.

Kromě běhu si v areálu budete moci dobře zatančit díky neustálému doprovodu DJů, fotit se se všemi těmi barevnými světly a neony a zkrátka si užívat.

V cíli na všechny účastníky závodu čeká medaile s jednorožcem a after party!

Neon Run proběhne 29. srpna v Praze v areálu Obory Hvězda. Přihlásit se můžete on-line na www.neonrun.cz do 25. srpna nebo písemně na místě v den závodu.

Kapacita závodu je 4 500 běžců.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…