Otestuje se na cukrovku s eBenefity

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty


Ročně v ČR onemocní cukrovkou asi 60 000 lidí. A že to není snadný soupeř. Cukrovka toho umí napáchat hodně, ovlivňuje činnost mnoha orgánů, nemluvě o nutnosti neustálého sledování krevního cukru a injekcích inzulinu. Abyste nebyli mezi tzv. cukrovkáři, otestujte se u našich partnerů. Test uhradí vaše karta eBenefity. Neodkládejte to, tady se hraje o čas.

test na cukrovku s eBenefity

Aeskulab : 85 odběrových míst po celé ČR

Sem to máte blízko skoro všude po celé republice – mají 85 odběrových míst! Samozřejmě, že v AeskuLab si můžete nechat zjistit a změřit téměř cokoli, co se dá z krve, moči a slin vyčíst. My se dnes ale ku příležitosti Dne monitoringu diabetu zaměříme na cukrovku.

A protože jsme stejně jako vy velmi praktičtí, půjdeme rovnou k věci: Kliknutím na následující odkaz si uděláte rezervaci. Na výběr máte ze dvou testů na hladinu cukru v krvi, jeden běžný a druhý ve variantě pro těhotné. Pak už si jen vyberete termín, místo, a vyplníte kontaktní údaje. To je celé.

Abyste nic nezanedbali, doporučujeme vám předem přečíst pokyny, jak se na odběr připravit, jak den předem jíst a další užitečné informace. Výsledky budete znát do 2,5 hodin od odebrání prvního vzorku krve.

DIKa centrum Havířov: Jasná volba slezských patriotů

Pokud jste z Havířova nebo blízkého okolí a chcete mít jasnou informaci o stavu vašeho krevního cukru, vaše kroky možná brzy povedou do Karvinské ulice.

Budete tu ve špičkových rukou, protože diabetologie je jedním z hlavních oborů tohoto zdravotnického centra. Pomůžou vám tu ale s moha dalšími potížemi, pokud nějaké máte.

Stačí se jen objednat. Máte dvě možnosti: zavolat na číslo 599 509 600 nebo kliknout na tlačítko níže. Zobrazíte si tak nejen kompletní kontakt na DIKa centrum, ale i kontaktní formulář, pokud radši píšete než voláte.

Neleňte a naplánujte si nejbližší možný termín, ať je čas na vaší straně

Cukrovka je nemoc mnoha tváří, v čase se mění a někdy i velmi nepříjemně vyvíjí. Kromě individuálního přístupu ke každému jednomu pacientovi je kritické její včasné podchycení. Právě to může následnou léčbu zcela zásadně ovlivnit ve váš prospěch.

Bez cukrovky je život jednodušší a zdraví máme každý jen jedno. Tak ať vám to vaše slouží co nejdéle. 💕

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…