Na kolo s větrem v zádech a eBenefity v kapse

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty


Potvrzeno: Kolo je nejrychlejším dopravním prostředkem na jízdy do 3 km. Zajedete si na něm do práce, na schůzku i na výlet. Bez tankování, složitého parkování, vlastního servisu, zdravě – a taky levně. Ano, u všech našich 3 dnešních cyklo-partnerů přijímají kartu eBenefity.

na kolo s eBenefity

S Nextbike pohodlně po městech ČR

Městská kola od Nextbike Czech Republic si po zaplacení předplatného vypůjčíte v celkem 25 městech po téměř celé ČR.

Postup je následující:
• Ověříte si, jestli Nextbike jezdí i ve vašem městě

• Registrujete se přes aplikaci nebo na webu pro jízdu v konkrétním městě

• Ve stanici Nextbike odemknete kolo přes apku a QR kód (nebo telefonicky, nemáte-li chytrý telefon)

• Jedete, kam potřebujete…

• … a poté kolo vrátíte ho do oficiální stanice, a zajistíte ho.

Výhodnější a rychlejší varianta pro osobní dopravu po pražském centru asi neexistuje…

Městská cyklistika narůžovo

Pokud máte raději růžovou než modrou barvu a chcete jezdit s praktických košíkem na řídítkách, vyzkoušejte Rekola.

Registrace, půjčení i vracení Rekola je až směšně jednoduché (a hodně podobné, jako je tomu u výše zmíněného Up partnera). Stačí mít v mobilu aplikaci Rekola a čtečku QR kódů.

Kola máte k dispozici každý den týdnu v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Olomouci a Bratislavě. Tam všude máte skvělou možnost lehce zapracovat na své kondici – a klidně jen po troškách, zato každý den.

Cykloshop a servis pro sportovce

Že vás už nemusíme přemlouvat k využívání městských kol, ale už dávno máte svoje vlastní? Možná se vám tím pádem bude hodit profesionální servis či poradenství. Jestli bydlíte na dojezd od města Kadaně, stočte to na Mírové náměstí, kde najdete Jízdní kola Hnízdil.
Z bohatého sortimentu kol, elektrokol, koloběžek, odrážedel, cyklistického vybavení i doplňků si tam vybere asi úplně každý. Včetně dětí. Co se týká servisu, váš miláček bude u Hnízdila v nejlepších rukou. Vtipnou zajímavostí jsou cenové varianty servisu dle míry vašeho „cyklofanatismu“.

Než do toho šlápnete, doporučujeme projet si cyklistické desatero, jak ho uvádí na svém webu Nextbike. Platí ovšem univerzálně.


Přejeme šťastnou cestu a vítr v zádech!

Autor

Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…